Strategiczny nabywca / Strategic Buyer (m/f) Automotive

Dziedzina: Automobilowy dostawca / Przetwórca tworzyw sztucznych
Miejsce Pracy: Polska – Poznań (okolice) / Polska - Kłodzko (okolice)

Nasz klient jest prywatną grupą firm samochodowych z ponad 3500 pracowników na całym świecie i 8 zakładów produkcyjnych. Do rozwiniecia swojego zespółu w zakladzie w przestrzeni Poznania (Polska) szukamy do najblzszego terminu, w ramach bezpośredniego wypozyczenia, strategicznego nabywcy (z / m).

Zadania:
  • Optymalizacja procesów i rozbudowa krajowej sieci dostawców
  • Wspieranie zespołów handlowych we wszystkich działaniach związanych z handlem
  • Udział w zadaniach operacyjnych i strategicznych w międzynarodowym środowisku
  • Ścisła współpraca z centralą w Niemczech
  • Przetwarzanie i zarządzanie danymi, utrzymanie danych podstawowych
  • Koordynacja i kontrola harmonogramu
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz
  • Opracowanie reklamacji

Profil:
  • Zakończona szkola zawodowa w dziedzinie handlowej (np. handlowiec przemysłowy, hurtownik, absolwent szkoły zarządzania i bankowości, kierownik biura) lub odpowiednik polskiego wyksztalcenia
  • Albo pomyślnie ukończone studia biznesowe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w handlu przemysłowym
  • Dobra znajomość w MS Office, w szczególności Word, Excel i PowerPoint, SAP będzie dodatkowym atutem
  • Jesteś zorganizwoany, zmotywowany i potrafisz pracowac w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego wypelni twoj profil, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Jest to umowa lokalna ze stalym zatrudnieniem.

Prosimy o przesłanie kompletnego wniosku pocztą elektoniczna, podając swoje oczekiwania płacowe i swój najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy. W razie zainteresowania lub pytań prosimy o kontakt. Twój kontakt - Anastasia Alekhina.